Teatrul de Comedie


Teatrul de Comedie

Contacteaza-ne

Strada Sf.Dumitru nr.2
Sector 3, cod 030079,
Bucuresti






Strada Sf.Vineri nr.11
Sector 3, cod 030202,
Bucuresti



















Telefoane
Centrală Sediul Administrativ 021 313 17 91
Casa de bilete 021 315 91 37

Director - Manager
George Mihăiță
george_mihaita@comedie.ro

Secretariat direcție

Oana Popa
secretariat@comedie.ro

Contabil șef
Simona Lungu
contabil.șef@comedie.ro

Biroul asistență dramaturgică. Marketing
teatrul@comedie.ro
Monica Similea – secretar literar monica_similea@comedie.ro
Bogdan Amarfi – PR bogdan_amarfi@comedie.ro
Alexandru Turcu – secretar literar alexandru_turcu@comedie.ro

Organizare spectacole
Anca Dragomir
organizare@comedie.ro

Afla primul noutatile!



Aboneaza-te acum la newsletter si noi iti trimitem programul Teatrului de Comedie, informatii despre premierele si evenimentele noastre, concursuri sau oferte speciale.







Teatrul de Comedie este o instituție publică de cultură subvenționată de Consiliul General al Municipiului București
Sponsori
Parteneri
Parteneri Media